Trajectory of the route on the map
Pl.Kościuszki
→
Komornica-Szkoła
Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
See route stops on the map
CloseService Directions
Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
05:43 - 22:53 every 60 min
Operating Dates and Days
Weekends
Year-Round
Schedule
06:28 - 22:48 every 75 min
Type & Route Name:
Bus L-9
Itinerary:
Legionowo - Michałów-Reginów - Łajski - Wieliszew - Komornica - Poddębie - Komornica
Operator:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A.
Additional Information:
linia strefowa uzupełniająca
TRASA CZASOWO ZMIENIONA
Wieliszew-Plaża - Pl.Kościuszki
weekdays: 04:12 - 23:07
weekends: 05:32 - 21:32
Niektóre loty:
- kurs w kierunku krańca PL. KOŚCIUSZKI
- kurs w kierunku krańca KOMORNICA-SZKOŁA
- kurs tylko do przystanku WIELISZEW PLAŻA
- kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA
Service Statistics:
Trip distance №1: 20.76 km
Stops: 29
Trip distance №2: 20.43 km
Stops: 27
Direction: Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Direction: Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
Comments :