Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseType & Route Name:
Bus 1-1
Itinerary:
Kesklinn - Ruubi - Raudtee - Kingu - Smuuli - Tooma - Aia - Vahtra - Haigla - Tori - Abaja - Põduste - Tuulte Roos - Põduste - Abaja - Pargi - Kesklinn - Ruubi - Suuremõisa - Säästu - Niidu - Mooni - Lille - Kudjape - Sinilille - Marientali - Arhiivi - Nooruse - Bussipargi - Bussijaam - Keskväljak
Operator:
Harjumaa Liinid AS
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 12.69 km
Stops: 31
Direction: Kesklinn → Keskväljak
Comments :