Trajectory of the route on the map
Hodžovo námestie
→
Slovenský Grob, Hlavná
Hodžovo námestie → Slovenský Grob, Hlavná
Slovenský Grob, Obecný úrad → Autobusová stanica
See route stops on the map
CloseService Directions
Hodžovo námestie → Slovenský Grob, Hlavná
Slovenský Grob, Obecný úrad → Autobusová stanica
Operating Dates and Days
Fr, Sa
Year-Round
Schedule
00:40
Type & Route Name:
Bus 598 (Bratislava - Slovenský Grob)
Itinerary:
Bratislava (Hodžovo námestie - Kollárovo námestie - Mickiewiczova - Ul. 29. augusta - Mlynské nivy - Prievozská - Bajkalská - Trnavská cesta - Rožňavská - Cesta Na Senec - Pri mlyne - Roľnícka) - Chorvátsky Grob - Slovenský Grob
Operator:
Arriva Mobility Solutions
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 32.16 km
Stops: 28
Trip distance №2: 24.23 km
Stops: 21
Direction: Hodžovo námestie → Slovenský Grob, Hlavná
Hodžovo námestie Autobusová stanica Prievozská Bajkalská Klientske centrum Bojnická Zlaté piesky Pri mlyne Pračanská MiÚ Vajnory Hospodárska Roľnícka Chorvátsky Grob, Vajnorská Chorvátsky Grob, Čierna Voda Chorvátsky Grob, Na Pasienku Chorvátsky Grob, Hornodvorská Slovenský Grob, Malý Raj Slovenský Grob, Dlhá Chorvátsky Grob, Monar Chorvátsky Grob, Triangel Chorvátsky Grob, Lúčna Chorvátsky Grob, Výhon Chorvátsky Grob, Námestie Chorvátsky Grob, Školská Slovenský Grob, Chorvátska Slovenský Grob, Obecný úrad Slovenský Grob, Poštová Slovenský Grob, Hlavná Direction: Slovenský Grob, Obecný úrad → Autobusová stanica
Slovenský Grob, Obecný úrad Slovenský Grob, Poštová Slovenský Grob, Hlavná Slovenský Grob, Pezinská Slovenský Grob, Dlhá Slovenský Grob, Malý Raj Chorvátsky Grob, Hornodvorská Chorvátsky Grob, Na Pasienku Chorvátsky Grob, Čierna Voda Chorvátsky Grob, Vajnorská Roľnícka Hospodárska MiÚ Vajnory Pračanská Pri mlyne Zlaté piesky Bojnická Klientske centrum Bajkalská Prievozská Autobusová stanica Comments :