Itinerary:
> Latgales iela, A. Pumpura iela, Aglonas iela, Ventspils iela, 18.novembra iela, Vienības iela, Parādes iela, Maizes iela, Stacijas iela
< Stacijas iela, Maizes iela, Parādes iela, Vienības iela, 18.novembra iela, Ventspils iela, Aglonas iela, A. Pumpura iela, Latgales iela