Trajectory of the route on the map
Przystajń, Rynek
→
ROLNICZA
Przystajń, Rynek → ROLNICZA
ROLNICZA → Przystajń, Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Przystajń, Rynek → ROLNICZA
ROLNICZA → Przystajń, Rynek
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
04:45, 12:50, 20:50
Type & Route Name:
Bus Przystajń - Częstochowa (Rolnicza)
Itinerary:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Kalej - Wydra - Nowa Gorzelnia - Częstochowa
Additional Information:
Odjazdy z Przystajni - 04:45d, 12:50dz, 20:50dz
Odjazdy z Częstochowy - 06:10dn, 14:10d, 22:10d
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
z - kurs pomija dworzec autobusowy.
Service Statistics:
Trip distance №1: 37.03 km
Stops: 27
Trip distance №2: 33.9 km
Stops: 26
Direction: Przystajń, Rynek → ROLNICZA
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka Kolonia Kalej, Wręczycka / Torowa Kalej, Wręczycka / Kopalniana Wydra Nowa Gorzelnia, nr 75 Nowa Gorzelnia, nr 23 BIAŁOSTOCKA ŁĘCZYCKA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY PLAC BIEGAŃSKIEGO Dworzec Autobusowy ROLNICZA Direction: ROLNICZA → Przystajń, Rynek
ROLNICZA Hala Polonia DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI WRĘCZYCKA ŁĘCZYCKA BIAŁOSTOCKA Nowa Gorzelnia, nr 23 Nowa Gorzelnia, nr 75 Wydra Kalej, Wręczycka / Kopalniana Kalej, Wręczycka / Torowa Wręczyca Wielka Kolonia Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Rynek Kawki Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Comments :